Posted on

Kapljica Teče – 10. Štafetni tek Svete Barbara v Velenju

Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - vse ekipePrvo nedeljo v Decembru smo se s tremi ekipami podjetja podali na prvi tekaški dogodek, ki se ga je udeležilo podjetje Čistilni servis Kapljica, 10. Štafetni Tek Svete Barbare v Velenju.

Tekli smo 4 x po 3250 metrov, kar je bila ravno pravšnja razdalja, da ni bil tek za nobenega člana naših ekip prevelik zalogaj. Meni naprimer je bil ta dogodek majhna spodbuda, da začnem s tekom in sem imel pred to tekmo za sabo komaj 10 km treninga.
Vendar tukaj je bilo bolj pomembno druženje ob koristnih aktivnostih in dobra volja.

Na dogodek smo bili prijavljeni v treh ekipah:

Team Kapljica 1:Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - Vili
Viljem Ambrožič
Ana Ambrožič
Nadja Česenj
Alenka Palovšnik

 

Team Kapljica 2:Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - Bojan
Bojan Završnik
Polona Kus
Mateja Avsenek
Gašper Smole

 

Team Kapljica 3:Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - Martin
Martin Prešeren
Boris Legat
Nejc Legat
Nina Legat

Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - GasperNajboljši rezultat je dosegla ekipa “Team Kapljica 2”, ki je s časom 1:08:31 dosegla skupno 57. mesto, sledila je ekipa “Team Kapljica 1”, s časom  1:11:28 na 65. mestu, “Team Kapljica 3” pa so kljub manjši poškodbi kolena dokončali tekmo na 78. mestu s časom 1:25:47.
Najboljši posamezni čas izmed vseh naših ekip je dosegel Martin Prešeren, ki je razdaljo premagal v 15:14:32.

Vse uradne rezultate si lahko ogledate na uradni strani organizatorja 10. Tek Svete Barbare v Velenju.

Tek sv. Barbara - Čistilni servis Kapljica - Proslava ob zaključkuNa koncu smo bili vsi izredno zadovoljni, kar naj bi tudi bil rezultat gibalno-družabnega dne. K temu je zagotovo prispevala tudi majhan pogostitev, ki smo si jo pripravili ob koncu s šampanjcem seveda.

Vsekakor se bomo takega in podobnih dogodkov s podjetjem še udeleževali.

Zabavno, zdravo ter družabno, več si človek težko zamisli.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja